Skip to content

Windykacja sądowo-egzekucyjna

Windykacja sądowa prowadzona jest przez nasz wyspecjalizowany zespół prawny. Wszczęcie egzekucji komorniczej poprzedzone jest postępowaniem sądowym, zmierzającym do uzyskania tytułu wykonawczego, umożliwiającego skierowanie sprawy do komornika. W ramach tego etapu naszej działalności zapewniamy m.in.:

Etapy widnykacji sądowo-egzekucyjnej

opracowanie strategii

wybór najlepszej procedury sadowej z uwzględnieniem m.in. kosztów i czasu trwania procesu

złożenie pozwu

pozwy składane są nawet w ciągu 48 godzin od przekazania sprawy z kompletem dokumentów

egzekucja długu

uzyskanie nakazu zapłaty skutkuje wszczęciem postępowania egzekucyjnego

Dlaczego My?

Dlaczego warto nam zaufać?

doświadczenie

ponad 11 000 spraw, w tym 2 tysiące to sprawy sądowe, w tym egzekucyjne i upadłościowe/układowe.

specjalizacja i profesjonalizm

kompleksowa obsługa prawna w sprawach gospodarczych, w tym przede wszystkim dochodzenie należności na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów

szybkość działania

pozwy składane są nawet w ciągu 48 godzin od przekazania sprawy z kompletem dokumentów

skuteczność

postępowania zabezpieczające przed wszczęciem lub w trakcie postępowania sądowego, jak również po uzyskaniu nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym

elastyczność, otwartość i transparentność działań

każdy Klient ma wyznaczonych i przydzielonych prawników do obsługi ich spraw, dlatego kontakt z nimi jest ułatwiony.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CDRI Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania bądź wniosku zgłoszeniowego przez formularz kontaktowy.

CDRI Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa, biuro@cdri.pl, www.cdri.pl jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz zgłoszeniowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz zgłoszeniowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu zamieszkania, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie CDRI Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

CDRI Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa, biuro@cdri.pl, www.cdri.pl jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu zamieszkania, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.