loader image
Skip to content

Strefa zadłużonych

Bieżące potrzeby oraz coraz łatwiejszy dostęp do źródeł finansowania mogą spowodować zachwianie bieżącej płynności finansowej budżetu domowego.

Zaległości w dokonywaniu płatności na rzec wierzycieli, wzrastające koszty obsługi zadłużenia poprzez narastające odsetki mogą doprowadzić do
wpadnięcia w spiralę zadłużenia.

Nie jest to sytuacja bez wyjścia!

Wiemy, jak uniknąć wzrostu zadłużenia i rozwiązać problem już istniejącego zadłużenia!

krok

Nie unikaj kontaktu z wierzycielem. Ugodowe rozwiązanie kwestii długu pozwala oszczędzić koszty, które w przypadku postępowań sądowych zwiększą zadłużenie wobec wierzyciela.

krok

Przeanalizuj swoje źródła dochodów oraz wydatki. Sprawdź jakie kwoty możesz przeznaczyć na spłatę zadłużenia. Regularne spłaty pozwolą na obniżenie poziomu naliczanych odsetek - a tym samym Twojego zadłużenia - jak również potencjalnego wzrostu zadłużenia w postaci kosztów sądowych lub kosztów egzekucyjnych.

krok

Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Wspólnie wypracujemy rozwiązanie problemu Twojego zadłużenia. Dostosujemy harmonogram spłat do swoich możliwości płatniczych i umożliwimy wyjście ze spirali zadłużenia.

krok

Dokonuj wpłat zgodnie z ustalonym harmonogramem spłat. Dzięki temu wzrasta Twoja wiarygodność finansowa. W przypadku przewidywanych opóźnień w realizacji harmonogramu niezwłocznie skontaktuj się z opiekunem Twojej sprawy.

krok

Po spłacie zadłużenia nadal kontroluj swoje wydatki. Nie zaciągaj nowych zobowiązań finansowych bez analizy możliwości ich regulowania.

Zostaw nam swój numer telefonu
Oddzwonimy do Ciebie
RODO
Zasady przetwarzania danych osobowych

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CDRI Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania bądź wniosku zgłoszeniowego przez formularz kontaktowy.

CDRI Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa, biuro@cdri.pl, www.cdri.pl jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz zgłoszeniowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz zgłoszeniowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu zamieszkania, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie CDRI Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

CDRI Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa, biuro@cdri.pl, www.cdri.pl jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu zamieszkania, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.